Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Cadillac Escalade Platinum - luksus do kwadratu
Cadillac Escalade Platinum

Cadillac Escalade Platinum - luksus do kwadratu

2007-11-15 - R. Bednarz     Tagi:
Jest taki SUV, który znajduje się na szczycie łańcucha pokarmowego. To oczywiście Cadillac Escalade. Ulubiona fura dobrze sytuowanych, dystyngowanych ojców rodziny, oraz raperów obwieszonych łańcuchami. Jak widać są bryczki, które potrafią łączyć pokolenia.

Czy to się komuś podoba, czy nie - Cadillac Escalade luksusowym autem jest i basta. Cadillac nie byłby jednak sobą, gdyby nie poszedł krok dalej. Tak narodził się Escalade Platinum. To wersja w której poziom luksusu sięga zenitu - a przy okazji dużo bardziej drenuje portfel przyszłego właściciela.
Cadillac Escalade PlatinumCadillac Escalade Platinum
W zamian, otrzymuje on jednak autko wyposażone w piękne, chromowane, 22 calowe felgi, lampy oparte na technologii LED, kilka dodatkowych ekranów LCD ku uciesze pasażerów. Na zewnątrz znajdziemy zmodyfikowany grill. To oczywiście jasna informacja dla współużytkowników drogi, która mówi - drodzy państwo przed wami koleś, któremu w życiu naprawdę się powiodło.

By wszystkich walorów auta nie wystawiać na widok publiczny, serducho potężnego SUV skrywa się pod maską. A jest ono nie byle jakie - potężny silnik V8 o pojemności 6.2 litra. Dysponuje on mocą 403KM. To w zupełności wystarczy, by stateczny SUV przeobraził się w prawdziwą bestię. 
Cadillac Escalade PlatinumCadillac Escalade Platinum
Zachowała ona jednak pewną dozę ogłady - a to dzięki automatycznej skrzyni biegów HydraMatic o 6 przełożeniach, która z dużą kultura przenosi ogromną moc na koła. Nie ma się jednak czemu dziwić - w końcu to Cadillac, a ta marka do czegoś zobowiązuje. 

Na koniec warto dodać, że seria Platinum obejmować będzie również model XLR, DTS i STS. Słowem - dla każdego coś miłego - oczywiście pod warunkiem, że nasze konto jest na to przygotowane…
Cadillac Escalade PlatinumCadillac Escalade PlatinumCadillac Escalade PlatinumCadillac Escalade PlatinumCadillac Escalade Platinum

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: Cadillac

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cadillac Escalade Platinum - luksus do kwadratu

Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit