Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Chrysler PT Cruiser - co dalej?
Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser - co dalej?

2007-08-19 - R. Bednarz     Tagi:
Nostalgiczny Chrysler PT Cruiser, był wielkim sukcesem koncernu w kategorii niewielkich aut. Taki obrót spraw to ostatnimi czasy, rzecz niezbyt częsta wśród amerykańskich koncernów.

Największy wpływ na sukces auta, miała oryginalna stylizacja nadwozia, która po dzień dzisiejszy budzi zainteresowanie. Czas jednak biegnie nieubłaganie i spada również sprzedaż PT Cruiser’a. Do tej pory, Chrysler wyprodukował jednak ponad 1,200,000 egzemplarzy, a auto ma funcluby na całym świecie. Dotychczasowy model, będzie produkowany do 2009 roku. Pytany o następcę PT Cruiser’a, Chrysler unika odpowiedzi. Czyżby firma planowała pogrzebać auto, które przez wiele lat było jednym z nielicznych przynoszących jej dochód? Szczerze mówiąc, nie chce nam się w to wierzyć. Tym bardziej, że wtedy Chevrolet HHR nie miałby żadnej konkurencji.
Chrysler PT CruiserChrysler PT Cruiser
Podejrzewamy raczej, że Chrysler chce uśpić czujność rywali i zaskoczy wszystkich nowym wcieleniem PT Cruiser’a. Na razie, zainteresowanie autem, podtrzymywane jest poprzez kolejne edycje specjalne. Kilka dni temu, zaprezentowano limitowaną wersję Sunset Boulevard. Wyróżnia ją oryginalny lakier, chromowane felgi i kilka innych detali nie wartych uwagi… Czekamy zatem na następcę i trzymamy kciuki.
Chrysler PT CruiserChrysler PT Cruiser

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Chrysler PT Cruiser - co dalej?

Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit