Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Ford Ranger Raptor pojawi się w Europie?
Ford Raptor

Ford Ranger Raptor pojawi się w Europie?

2018-02-15 - F. Michalak     Tagi: Ford, Ford Ranger Raptor
Pickupy nie są w Europie popularne, a już na pewno nie tak jak w USA. Co ciekawe najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest pickup - właśnie Ford F-150. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się trochę nowych SUV-ów. Mowa o Volkswagenie Amaroku, nowym Nissanie Navara czy Mercedesie klasy X. Ford ma podobne plany. 
Ford RaptorFord Raptor
Z tym, że chce wprowadzić na rynek europejski najbardziej agresywną odmianę o nazwie Raptor. Za oceanem auto to prawdziwa bestia. Pod maską drzemie silnik o mocy 450KM, co w połączeniu z wyczynowym zawieszeniem przygotowanym przez Fox-a może naprawdę zaprowadzić nas w odległe tereny. 
Ford RaptorFord Raptor
Samochód nawet jeśli trafi do Europy to nie będzie oferowany z tak mocnym silnikiem. Pod maską zagra tutaj motor o mocy 210KM przeszczepiony z Forda Mondeo i S-Maxa. Oczywiście auto będzie przystosowane do ciężkiego off-roadu. Podwozie dostanie metalową osłonę, w komputerze pokładowym pojawi się najbardziej hardcorowy tryb "Baja", który z pewnością pozwoli na sporo zabawy w błocie i grząskim terenie. 
Ford RaptorDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Ranger Raptor pojawi się w Europie?