Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Honda Odyssey - co nowego w 2008 roku?
2008 Honda Odyssey

Honda Odyssey - co nowego w 2008 roku?

2007-09-21 - R. Bednarz     Tagi: Van, Honda
Honda przedstawiła model na rok 2008, swojego przedstawiciela w klasie minivanów. Chodzi oczywiście o Hondę Odyssey. Z radością odnotowujemy fakt, że Honda pozostaje w tym segmencie, który ostatnio mocno się wykruszył. Klienci odwrócili się od klasycznych minivanów, na rzecz bardziej modnych aut typu SUV.
2008 Honda Odyssey2008 Honda Odyssey
Wróćmy jednak do Hondy Odyssey. W porównaniu od ubiegłorocznego modelu, zmiany nie są rewolucyjne, a jedynie kosmetyczne. Zmieniony został przedni zderzak oraz atrapa chłodnicy. We wnętrzu, znajdziemy nowe materiały oraz kolory tapicerki.

Z dodatków wartych odnotowania, na pokładzie Odyssey zagościł moduł bluetooth, co powinno ułatwić posługiwanie się telefonem komórkowym. Jedną z nowych opcji jest również wsteczna kamera - zdecydowanie poprawia ona bezpieczeństwo podczas cofania autem.
2008 Honda Odyssey
Auto dostępne jest wyłącznie z silnikami V6 3.5 litra. Nowością jest wersja silnika i-VTEC, znana z nowego modelu Hondy Accord. Według producenta, w nowym silniku udało się uzyskać niższe zużycie paliwa - w porównianiu do zwykłej wersji VTEC. Nie są to jednak szokujące oszczędności.
Nie da się ukryć, że w klasie minivanów panuje letarg. Wydaje się, że dopiero pojawienie się w sprzedaży Forda Flexa, rozrusza trochę towarzystwo. 

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


źródło: Autoblog

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Honda Odyssey - co nowego w 2008 roku?