Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Nowy Jeep Wrangler w Europie już w przyszłym roku
Jeep Wrangler 2017

Nowy Jeep Wrangler w Europie już w przyszłym roku

2017-12-04 - F. Michalak     Tagi: Jeep, Jeep Wrangler
Jeep Wrangler to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów terenowych. Auto już teraz kultowe i uwielbiane szczególnie za oceanem. Obecnie w USA wchodzi kolejna generacja tego modelu, która przeszła szereg gruntownych zmian. My musimy poczekać na premierę do targów w Genewie. 
Jeep Wrangler 2017Jeep Wrangler 2017
Producent chwali się, że  w nowym Wranglerze zamontowano najbardziej zaawansowany napęd 4x4 w historii marki. Rozważano użycie ramy aluminiowej do budowy, ale ostatecznie została konstrukcja stalowa, wzmocniona, a aluminium powędrowało na drzwi czy maskę. Dzięki temu nowy Wrangler jest lżejszy od poprzednika o niemal 100 kg. 
Jeep Wrangler 2017Jeep Wrangler 2017
We wnętrzu czeka na nas ta sama deska rozdzielcza, ale w nowocześniejszym wydaniu. Pomiędzy analogowymi zegarami znalazł się mały ekran LCD, a na środku zamontowano centrum rozrywki o przekątnej 8,4 cala. Pod maską montowany będzie silnik V6 o mocy 286KM. W ofercie znajdą się jeszcze mniejsze jednostki R4 o mocy 268KM. W europejskiej ofercie nie powinno zabraknąć oszczędnych silników znanych z modeli Compass czy Renegade. 

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Porsche 718 T - debiut nowej wersji modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowy Jeep Wrangler w Europie już w przyszłym roku