Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Jeep Wrangler dla fanów Call of Duty: Black Ops
Jeep Wrangler Call of Duty: Black Ops

Jeep Wrangler dla fanów Call of Duty: Black Ops

2010-10-21 - A. Łukasiewicz     Tagi: Jeep, Jeep Wrangler, 4x4
No dobra, powiedzcie nam, co mamy we wstępie napisać o kultowym Jeepie Wrangler, czego jeszcze nie powiedziano? Charakterystyczne auto terenowe znane jest aż nader dobrze nie tylko fanom aut amerykańskich. Aktualna generacja „JK” przeszła niedawno delikatny lifting karoserii i bardziej gruntowny wnętrza. Jeep zaprezentował właśnie jego najnowszą edycję specjalną - „Call of Duty: Black ops”. Zamiast po raz kolejny rozpisywać się o legendarnym aucie terenowym słów kilka o grze „Call of Duty” (ang. poczucie obowiązku). Utrzymana w konwencji First-Person-Shooter (FPS - widok z oczu bohatera) strzelanka osadzona jest w realiach II Wojny Światowej. Jej twórcą jest studio Infinity Ward, a wydawcą Activision. Wydana po raz pierwszy w 2003 seria opierała się o silnik graficzny kultowej gry multiplayerowej Quake III: Team Arena, co od razu przysporzyło jej wielu fanów.
Jeep Wrangler Call of Duty: Black Ops
Po raz pierwszy w tego gatunku wirtualnej rozrywce kampania dla jednego gracza wspierana była żołnierzami sterowanymi przez komputer, czasami przy akompaniamencie ciężkiej artylerii, a wszystko po to, by jak najlepiej odwzorować wojenne realia. Do dziś wydano wiele rozszerzeń i sequeli, a najnowsza część CoD nosi rozszerzenie „Black Ops” i jej akcję przeniesiono do czasów Zimnej Wojny. Premiera „Black Ops” w sprzedaży przewidziana jest na listopad, ale już teraz jej wydawca porozumiał się z Jeepem w celu wypuszczenia na rynek specjalnej edycji Wranglera promującej najnowszą odsłonę gry.
Limitowany Jeep MY 2011 pojawi się w amerykańskich salonach wraz z premierą gry i wyceniono go na 30’625 (wersja krótka) lub 33’500 (w. Unlimited) USD brutto. Za tą kasę otrzymujemy czarnego Rubicona z grafitowymi felgami i terenowymi, 32-calowymi oponami oraz ochraniaczami tylnych lamp i klapką na wlew paliwa od MoPar-a. Na karoserii pojawiły się jeszcze naklejki nadające mu nieco wojskowego charakteru. Wszystkie dodatki utrzymano w ciemnej tonacji, przez co nasz Wrangler prezentuje się bojowo i fajowo! W stosunku do podstawowego Rubicona dopłata wynosi ok. 2’000 USD.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Wrangler dla fanów Call of Duty: Black Ops