Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Cadillac Elmiraj Concept - przepiękne coupe zaprezentowane w Pebble Beach
Cadillac Elmiraj Concept

Cadillac Elmiraj Concept - przepiękne coupe zaprezentowane w Pebble Beach

2013-08-16 - R. Bednarz     Tagi: Cadillac, Concept car, Cadillac Elmijar Concept
Pamiętacie Pebble Beach Concours d'Elegance, który odbył się dwa lata temu? Wtedy to, Cadillac zaprezentował światu przepiękny, czterodrzwiowy kabriolet o nazwie Ciel. Miał on zwiastować delikatny zwrot w stylizacji Cadillac'a. I tak faktycznie było - pewne pomysły z Ciel zobaczyliśmy później w seryjnych modelach ATS i XTS. Najwyraźniej Cadillac polubił klimat Pebble Beach ponieważ w tym roku przywiózł tam kolejny koncepcyjny model. Tym razem padła no 2-drzwiowe coupe. Cadillac Elmiraj Concept podobnie jak Ciel 2 lata temu zachwyca. Przepiękne coupe swoja linią nawiązuje do klasyczny aut klasy Gran Tourismo, jednocześnie jest na wskoś nowoczesne. W porównaniu do Ciel widać, że koncepcja stylistyczna Cadillac'a o nazwie Art&Science w dalszym ciągu ewoluuje. Mniej mamy tutaj linii rysowanych od ekierki a więcej płynnych przejść. Wciąż jednak mamy tutaj typowe dla Cadillac'a „ostre” smaczki. Całość to genialny miks, który robi ogromne wrażenie i o stylizację przyszłych modeli tej marki jesteśmy spokojni.
 
Wnętrze auta również robi wrażenie. Szczególnie ciekawie prezentują się fotele Cadillac'a Elmiraj. Wyglądają trochę jak kewlarowy pancerz żołnierzy przyszłości. Pozostałe elementy wnętrza to kompozycja najszlachetniejszych materiałów - polerowanej stali, skóry i drewna. Wnętrze, jak przystało na auto koncepcyjne jest futurystyczne i nie spodziewajmy się czegoś zbliżonego w najbliższej przyszłości.A propos przyszłości. Czy Elmiraj jest forpocztą przyszłego modelu CTS Coupe? A może Cadillac w końcu przejdzie od słów do czynów i zaprezentuje flagową limuzynę - większą i bardziej luksusową od modelu XTS a Elmiraj zwiastuje wersję coupe tego auta? Na razie to wszystko nasze domysły. Cadillac nabrał wody w usta i milczy. Zresztą patrząc na Elmiraja może najlepiej zamilknąć i w ciszy podziwiać to przepiękne auto.
Cadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj ConceptCadillac Elmiraj Concept

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valhalla jeździ na Silverstone


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cadillac Elmiraj Concept - przepiękne coupe zaprezentowane w Pebble Beach