Auta amerykańskie  »  Aktualności  »  Cadillac XTS w trzech nowych wersjach
Cadillac XTS

Cadillac XTS w trzech nowych wersjach

2012-09-05 - R. Bednarz     Tagi: Cadillac, Cadillac XTS
Tymczasowo flagowy (wciąż czekamy na premierę najbardziej "wypasionego" modelu w ofercie, który zapowiadany jest od pewnego czasu) Cadillac, czyli model XTS został wzbogacony o trzy nowe wersje. Wszystkie one mają bardzo konkretne przeznaczenie i skierowane się do specyficznych grup klientów. Zacznijmy od dość standardowo wyglądającego modelu, który ma trafić do wypożyczalni aut w USA. Auto wyposażone jest  między innymi w pneumatyczne zawieszenie z osławionym systemem Magnetic Ride Control, podgrzewane tylne siedzenia oraz przyciemnione szyby. W czarnym lakierze prezentuje się świetnie. I pewnie sami chętnie skorzystalibyśmy z nich podczas wyprawy z lotniska.
Cadillac XTSCadillac XTS
Gdybyśmy jednak przylecieli z kumplami a celem było Las Vegas wybralibyśmy raczej kolejną wersję. To przedłużona limuzyna na bazie Cadillac'a XTS. W tym wypadku wyposażenie wnętrza auta limitowane jest tylko fantazją zamawiających. W przypadku tego modelu Cadillac odpowiada za dostarczenie karoserii - jej długość uwarunkowana jest wyłącznie względami bezpieczeństwa.
Gdyby nasze party w Las Vegas potoczyło się w sposób najmniej pożądany i byłaby to nasza ostatnia wycieczka w... życiu, Cadillac i tutaj nas nie zostawi na pastwę losu. W ofercie firmy znajduje się również XTS w wersji karawan. Auto wygląda niezwykle gustownie i dostojnie. Cóż, w końcu to Cadillac, który jak mało która marka potrafi łączyć sport i elegancję.
Cadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTSCadillac XTS

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cadillac XTS w trzech nowych wersjach